Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@milujizahradu.cz

tel.: 606 711 451

 

GARDENA čerpadlo na čistou vodu/kalové čerpadlo 15000 2v1

To nejlepší z obou světů - účinné čerpání čisté i znečištěné vody pomocí jednoho zařízení Žijete v podsklepeném domě, máte na zahradě jezírko nebo ba... celý popis
Dostupnost
Dostupné
Nejsme plátci DPH
3 330,00 Kč
ks
GARDENA čerpadlo na čistou vodu/kalové čerpadlo 15000 2v1 - energetický štítek
Číslo produktu:9048-20
EAN kód:4078500053334
Podobné produkty
  • GARDENA čerpadlo na čistou vodu/kalové čerpadlo 19500 Aquasensor 2v1 - energetický štítek
GARDENA čerpadlo na čistou vodu/kalové čerpadlo 19500 Aquasensor 2v1
ks
Kompletní specifikace

To nejlepší z obou světů - účinné čerpání čisté i znečištěné vody pomocí jednoho zařízení

Žijete v podsklepeném domě, máte na zahradě jezírko nebo bazén nebo potřebujete vyřešit zatopenou stavební jámu? Nemůžete se rozhodnout, zda by pro vás bylo vhodnější čerpadlo pro čistou vodu nebo ponorné kalové čerpadlo? Proč tedy pro sebe jednoduše neobjevit to nejlepší z obou světů? Pociťte sílu čerpadla GARDENA pro čistou/znečištěnou vodu 15000. Přední značka moderního a vysoce kvalitního zahradního vybavení v Evropě představuje inovativní čerpadlo 2v1, které kombinuje funkce čerpadel pro čistou i kalovou vodu. Nejenomže nabízí možnost plošného sání čisté vody, ale také odčerpávání kalové vody. Přepínání mezi režimem čisté vody a znečištěné vody je pozoruhodně jednoduché, což znamená, že si přitom neušpiníte ruce a ani si náhodně nepostříkáte oblečení. Motor čerpadla s výkonem 550 W nabízí efektivní čerpací kapacitu 15 000 litrů vody za hodinu. S tlakem 0,7 bar a maximální dopravní výškou 7 m je čerpadlo 2v1 obzvláště účinné. Toto vysoce výkonné ponorné čerpadlo s nízkou spotřebou energie je proto ideální pro četné aplikace ve vašem domě a na zahradě. Například pokud se prádelna po prasknutí potrubí nebo po povodních naplní relativně čistou vodou, lze použít režim čisté vody. Plošný sací systém pracuje až do hladiny vody pouhý 1 mm. Přepnutím provozního režimu se hybridní čerpadlo v okamžiku stane ponorným kalovým čerpadlem a poskytne vám širokou škálu užitečných funkcí a výhod. Ať už jde o vypouštění zatopené stavební jámy nebo odčerpávání špinavé vody ze zahradního jezírka - až do velikosti nečistot 35 mm vám režim znečištěné vody tohoto inovativního ponorného čerpadla může ukázat, čeho je schopen. Díky vysoce kvalitním materiálům s prvky z nerezové oceli, trvanlivé keramické hřídeli s vynikajícím trojitým těsněním se jedná o spolehlivé zařízení s dlouhou životností. Praktické ovládání čerpadla 2v1 na rukojeti je ještě uživatelsky přívětivější. Čerpadlo pro čistou/znečištěnou vodu 15000 značky GARDENA se snadno ovládá a pokud jde o připojení hadic, je velmi univerzální. Umožňuje rychlé a snadné připojení hadic o průměru 25 mm (1"), 32 mm (1¼") a 38 mm (1½"), další možnosti připojení vznikají se závitem G1" nebo G1 ½". Hadice lze snadno připojit jediným kliknutím díky chytrému spojovacímu mechanismu GARDENA. Proto je ideální pro všechny majitele domů a zahrad, kteří kladou velký důraz na maximální flexibilitu nebo si ještě nejsou jisti, zda hledají čerpadlo na čistou vodu nebo znečištěnou vodu. Toto stylové hybridní čerpadlo vás jednoduše zbaví tohoto rozhodování a nabídne vám výhody obou funkcí. Můžete se spolehnout na více než 40 let zkušeností společnosti GARDENA v zavlažovacích a odvodňovacích čerpadlech a čerpadlech pro zásobování domácnosti užitkovou vodou. GARDENA nabízí na všechna čerpadla záruku v trvání 5 let, stačí se zaregistrovat online a pocítit sílu čerpadel GARDENA!
 

Prodloužení záruky na 5 let s registrací

GARDENA nabízí prodloužení záruky na pět let, pokud svůj nákup zaregistrujete na adrese www.gardena.com/cz do tří měsíců od data nákupu. Podrobnosti naleznete na tomto odkazu a v návodu k obsluze dodaného s výrobkem. Zákonná práva platí bez omezení. Díly podléhající opotřebení, akumulátory a nabíječky jsou ze záruky vyloučeny.

09049-20-L-003

Moderní ponorné čerpadlo 2 v 1 pro vysoký výkon

Tento nový typ ponorného čerpadla kombinuje v jednom zařízení jak čerpadlo na čistou vodu, tak kalové čerpadlo, což umožňuje flexibilní použití v mnoha situacích. Přepínání mezi oběma režimy je pozoruhodně jednoduché.

09049-20-L-005

Extrémně účinné díky moderním technologiím

Moderní ponorné čerpadlo pro čistou/znečištěnou vodu 15000 je obzvláště výkonné a efektivní díky motoru 550 W s čerpací kapacitou 15000 litrů za hodinu.

09049-20-L-002

Výkonné a univerzální

S maximální čerpací hloubkou 7 m při tlaku 0,7 bar je čerpadlo výkonné a vhodné pro různé aplikace, jako jsou zatopené sklepy, stavební jámy nebo bahnitá zahradní jezírka.

09049-20-L-003

Prvotřídní dílenské zpracování, extrémní spolehlivost a snadná manipulace

Inteligentní design, vysoce kvalitní výroba s prvky z nerezové oceli a keramiky. Snadné ovládání pomocí rukojeti pro přenášení a další funkce usnadňují používání tohoto čerpadla a udržují ruce, oblečení a obuv čisté a suché.

09046-20-L-004

GARDENA systém snadného připojení hadice

Ponorné čerpadlo pro čistou/znečištěnou vodu 15000 umožňuje adaptivní připojení hadic o průměru 25 mm (1"), 32 mm (1 ¼") nebo 38 mm (1 ½") a připojení pomocí závitu G1" nebo G1 ½".

09032-20-F-001

Prvotřídní design a kvalitní materiály

Kalená hřídel s dvojitým těsněním zajišťuje velmi dobrou pevnost a dlouhou životnost čerpadla.

Parametry
Jmenovitý výkon, W550 W
Maximální výtlačná kapacita15000 l/h
Maximální tlak0.7 bar
Maximální hloubka ponoru7 m
Maximální výtlačná výška7 m
Maximální teplota čerpaného média35 °C
Délka kabelu10 m
Typ napájecího kabeluH07 RNF
Elektrická ochranná třídaIP X8
Záruka5 let

            

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz