Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@milujizahradu.cz

tel.: 606 711 451

 

GARDENA kompletní sada Pipeline s výkyvným zavlažovačem (č.v. 8274)

Všechno potřebné pro okamžitou instalaci. Podzemní potrubní síť pro zahradu, včetně výkyvného zavlažovače Pipeline kompletní sada s výkyvným zavlažov... celý popis
Nejsme plátci DPH
2 970,00 Kč
ks
GARDENA kompletní sada Pipeline s výkyvným zavlažovačem (č.v. 8274) - energetický štítek
Číslo produktu:8274-34
Podobné produkty
  • GARDENA startovací sada Pipeline (č.v. 8270) - energetický štítek
GARDENA startovací sada Pipeline (č.v. 8270)
ks
  • GARDENA kompletní sada Pipeline s výkyvným zavlažovačem (č.v. 8274) - energetický štítek
GARDENA kompletní sada Pipeline s výkyvným zavlažovačem (č.v. 8274)
ks
Kompletní specifikace

Všechno potřebné pro okamžitou instalaci. Podzemní potrubní síť pro zahradu, včetně výkyvného zavlažovače

Pipeline kompletní sada s výkyvným zavlažovačem značky GARDENA otevírá nový a účinný svět zavlažpvání vaší zahrady. Systém Pipeline s podzemně položenými trubkami je ideálním řešením, pokud se chcete ve své zahradě zbavit hadic. Sada obsahuje vše, co potřebujete k položení trubek od vodovodního kohoutku do země přes připojovací krabice, což usnadní zavlažování zahrady. K dispozici máte celých 20 metrů pokládacích trubek. Pomocí T-kusu, který je rovněž součástí balení, je dokonce možné instalovat odbočku a změnit tak přímou trasu do dalšího směru. Dvě vodní zásuvky slouží jako praktické kohoutky, kde můžete připojit hadici nebo použít výkyvný zavlažovač. Použití vody z vodních zásuvek je stejně snadné jako otevření vodovodního kohoutku v domácnosti. Jednoduše připojíte zavlažovač nebo hadici a je hotovo. Po uvolnění je přívod vody okamžitě přerušen díky integrovanému uzavíracímu ventilu. Výkyvný zavlažovač rovnoměrně a přesně zavlažuje plochy od 9 do 216 m² bez tvorby kaluží. Připojovací krabice a vodní zásuvky zahradního potrubí jsou vybaveny sitkem na nečistoty a zavlažovač má také vlastní filtr. Filtr lze z důvodu snadného čištění vyjmout a propláchnout jej pod tekoucí vodou. Na ochranu před poškozením mrazem je odvodňovací ventil instalován v nejnižším bodě. Díky použití vysoce kvalitních materiálů jsou všechny součásti sady Pipeline velmi kvalitní, jsou odolné vůči UV záření. Kompletní sada Pipeline s výkyvným zavlažoovačem je vyrobena v Evropě a lze ji neomezeně rozšiřovat o komponenty řady Pipeline. Voda všude tam, kde je potřebná. Snadný přístup k vodě: potrubí vedené pod zemí.
 

Kompletní sada Pipeline

Sada obsahuje 1 připojovací sadu Maxi-Flow System, 2 m hadice Flex 19 mm (3/4"), 1 připojovací krabici, 2 vodní zásuvky, 1 T-kus 25 mm, 3 spojky 25 mm 3/4" vnitřní závit , 1 odvodňovací ventil, 20 m rozvodné trubky 25 mm a výkyvný zavlažovač Pipeline.

Snadná instalace

Výkyvný zavlažovač Pipeline lze rychle a snadno připojit k vodní zásuvce pomocí přípojky Original GARDENA System.

Zavlažování flexibilně nastavitelné a otočné o 360°

Dosah (3–18 metrů) i šířka postřiku (3–12 metrů) se nastavují pomocí ovládacích prvků. Dosah a šířku postřiku lze jemně nastavit ovládáním průtoku vody. Zavlažovač lze ručně otočit o 360° a přizpůsobit jej zavlažovací ploše. Trysky výkyvného zavlažovače Pipeline vždy zajistí rovnoměrné a přesné zavlažování na ploše 9 až 216 m². Díky rovnoměrnému zavlažování nedochází k tvorbě kaluží.

Snadné čištění od nečistot a vodního kamene

Výkyvný zavlažovač Pipeline a vodní zásuvka jsou vybaveny filtrem. Zabrání se tím ucpávání zařízení nečistotami. Sítko na nečistoty v připojovací krabici a vodní zásuvce zabraňuje průniku listí nebo zeminy. Filtr a sítko na nečistoty jsou odnímatelné a snadno čistitelné pod tekoucí vodou. Trysky zavlažovače jsou vyrobeny z měkkého plastu, takže případné usazeniny vodního kamene lze snadno odstranit promnutím prsty.

Rozvodné trubky a spojky

Rozvodné trubky jsou instalovány pod zemí. Společně se spojkami GARDENA Quick and Easy poskytují trvale vodotěsné spojení. Pro změnu směru nebo přidání nových trubek lze použít různé spojky, jako je přiložený T-kus.

Vysoce kvalitní materiály a odolnost vůči mrazu

Díky použití špičkových materiálů jsou všechny komponenty sady vysoce kvalitní a odolné vůči UV záření. Odvodňovací ventil navíc chrání systém před poškozením mrazem.

Parametry
Informace o výrobkuSada k okamžitému použití obsahuje 2 vodní zásuvky a výkyvný zavlažovač Pipeline
Obsah1 Profi Systém připojovací sada, 2 m hadice 19 mm (3/4"), 1 připojovací krabice, 2 vodní zásuvky, 20 m rozvodné trubky 25 mm, 1 T-kus 25 mm, 3 spojky 25 mm x 3/4" vnitřní závit, 1 T-kus 25 mm x 3/4" vnitřní závit, 1 odvodňovací ventil,1 výkyvný zavlažovač
Záruka2 roky
Zboží zařazeno v kategoriích

            

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz