Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@milujizahradu.cz

tel.: 606 711 451

 

GARDENA plovoucí sací souprava

Trávíte spoustu času čištěním sacího filtru vašeho čerpadla umístěného ve studni nebo v nádrži? Důvodem je pravděpodobně sediment na dně.GARDENA vám k... celý popis
Dostupnost
Dostupné
Nejsme plátci DPH
910,00 Kč
ks
GARDENA plovoucí sací souprava - energetický štítek
Číslo produktu:1417-20
EAN kód:4078500047944
Kompletní specifikace

Trávíte spoustu času čištěním sacího filtru vašeho čerpadla umístěného ve studni nebo v nádrži? Důvodem je pravděpodobně sediment na dně.
GARDENA vám k tomu nabízí ideálního partnera: s jedinečným filtračním systémem je plovoucí sací souprava GARDENA nastavitelným volitelným příslušenstvím, které zabraňuje znečištění čerpadla. Jde jenom o trik? Na rozdíl od jiných podobných filtračních produktů na trhu je plovoucí sací souprava GARDENA navržena tak, aby se vznášela na hladině vody. Voda není nasávána ze dna, ale přímo z pod hladiny, kde se nenacházejí žádné vznášející se nebo plovoucí částice. Tento inteligentní přístup zajišťuje, že je do čerpadla nasávána nejčistší voda, díky čemu nedochází k jeho ucpání nečistotami a jinými částicemi.
Chcete vaši klasické armatury sací hadice nahradit touto sadou? Díky integrovanému zpětnému ventilu lze sadu podle potřeby rychle a snadno přidat, protože je vhodná pro téměř všechna sací čerpadla. Sada je dokonalým řešením pro domácí a zahradní stroje i pro systémy pro zásobování domácnosti vodou, protože voda je vždy okamžitě k dispozici, aniž byste museli systém doplňovat. Vlastníte ponorné tlakové čerpadlo GARDENA s volitelným sacím připojením nebo uvažujete o jeho koupi? Pak vám tato sada poskytne optimální podporu. Díky pevnému mosaznému připojení včetně vhodné hadicové svorky lze sadu snadno připojit ke všem komerčně dostupným sacím hadicím 25 mm (1").
Přesvědčte se o vyšší bezpečnosti a užijte si relaxaci - GARDENA inovativní plovoucí sací souprava vykonává svou práci spolehlivě a usnadňuje každodenní život.

01417-20-I-001

Sání v blízkosti hladiny

GARDENA plovoucí sací souprava se nachází těsně pod hladinou vody, kde je voda čistší než voda na dně vašeho jezírka nebo nádrže. Tímto způsobem zabráníte tomu, aby se vaše čerpadlo zaneslo nečistotami, sedimenty a dalšími částicemi, které se v průběhu času shromažďují a usazují na dně - vaše čerpadlo bude čerpat čistší vodu z hladiny.

01417-20-L-001

Jednoduchá instalace

GARDENA plovoucí sací souprava se snadno instaluje. Můžete ji snadno namontovat na stávající sací hadici. Je vhodná pro všechny sací hadice o průměru 25 mm (1").

01417-20-S-001

Pevné prvky pro vynikající výkon

GARDENA plovoucí sací souprava se skládá z plovákového balónku s robustním mosazným nožním ventilem připojeným k sací hadici pro jedinečnou trvanlivost a dlouhou životnost produktu.

01417-20-L-004

All-Inclusive

Sadu lze snadno připojit ke všem komerčně prodávaným sacím hadicím 25 mm (1 "), a to díky robustní mosazné přípojce včetně vhodné hadicové svorky a zpětného ventilu; proto je vhodná pro téměř každé samonasávací čerpadlo.

Parametry
PoužitíOchrana před nečistotami v nádr-žích u samonasávacích čerpadel
Pro sací hadici o průměru25 mm (1")
Odolnost vůči vakuuAno
S hadicovou svorkouAno
ZvláštnostiPlovoucí balónek, se sacím fi ltrem a stopkou zpětného toku
Záruka2 roky
Zboží zařazeno v kategoriích

            

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz