Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@milujizahradu.cz

tel.: 606 711 451

 

GARDENA průtokoměr AquaCount

AquaCount: zavlažování zahrady přesně dávkovaným objemem vody Průtokoměr AquaCount značky GARDENA je skvělým pomocníkem při zavlažování zahrady, a to... celý popis
Dostupnost
Dostupné
Nejsme plátci DPH
700,00 Kč
ks
GARDENA průtokoměr AquaCount - energetický štítek
Číslo produktu:18350-20
EAN kód:4078500058056
Podobné produkty
  • GARDENA zavlažovací sprcha AquaCount - energetický štítek
GARDENA zavlažovací sprcha AquaCount
760,00 Kč
760,00 Kč
Dostupné
ks
  • GARDENA výkyvný zavlažovač AquaCount - energetický štítek
GARDENA výkyvný zavlažovač AquaCount
860,00 Kč
860,00 Kč
Dostupné
ks
Kompletní specifikace

AquaCount: zavlažování zahrady přesně dávkovaným objemem vody

Průtokoměr AquaCount značky GARDENA je skvělým pomocníkem při zavlažování zahrady, a to jak pro měření vlastní spotřeby vody, tak pro úsporu vody udržitelným způsobem. Díky přiložené baterii je průtokoměr okamžitě připraven k použití. Lze jej připojit buď na vodovodní kohoutek nebo přímo na konec hadice v horizontální nebo vertikální poloze. Velký otočný displej, který je snadno čitelný v jakékoliv poloze, má pro vás připraveny 4 funkce s užitečnými informacemi o hospodaření s vodou. U funkcí 1 a 2 celková spotřeba vody, např. za den a za sezónu, lze zobrazit jednotlivě. Funkce 3 ukazuje přesnou spotřebu vody na jeden zavlažovací proces a funkce 4 vám dává přehled o průtoku v litrech nebo galonech za minutu. Průtokoměr AquaCount se snadno čistí, je UV-stálý a mrazuvzdorný. Tato odolnost umožňuje jeho celoroční používání na zahradě. Vysoká kvalita produktů je podporována 5letou zárukou výrobce GARDENA. AquaCount: zavlažování zahrad s odměřenou péčí.
 
18350-20-L-006

Jedno tlačítko pro všechny funkce

Všechny 4 funkce průtokoměru se ovládají pouze jedním tlačítkem. Funkce 1 a 2 lze použít k individuálnímu zobrazení celkové spotřeby vody, např. za den nebo za sezónu. Funkce 3 poskytuje informace o přesné spotřebě vody na proces zavlažování a funkce 4 zobrazuje průtok v litrech nebo galonech za minutu. Na otočném displeji lze pohodlně odečítat hodnoty z jakékoliv pozice.

18350-20-L-017

Montáž bez použití nářadí

Průtokoměr AquaCount je připraven k okamžitému použití díky přiložené baterii (knoflíkový článek); snadno se čistí. Je vhodný pro všechna zahradní zavlažovací zařízení (kromě kapkové závlahy).

18350-20-F-005

Univerzální a pohodlné používání

Průtokoměr AquaCount lze připojit k vodovodnímu kohoutku nebo přímo na konec hadice a lze jej instalovat vodorovně nebo svisle. Na otočném displeji lze pohodlně odečíst údaje z jakékoliv pozice.

18350-20-F-014

Špičková kvalita

Průtokoměr je obzvláště kvalitní. Je pevný, mrazuvzdorný a UV stabilní.

Warranty 5 years-P-001

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.

UV/Frost resistent-P-001_4c

Odolnost vůči mrazu a UV-stálost

Dlouhá trvanlivost a celoroční používání

18215-20-F-001

Systém Original GARDENA

Díky systémovým produktům systému Original GARDENA lze ke kohoutu nebo hadici snadno a rychle připojit libovolné zalévací příslušenství. Vše od začátku do konce lze vzájemně propojit a vše zůstává vodotěsné.

Parametry
PoužitíPro kontrolu spotřeby vody, měří protečené množství vody, dávkování vody podle potřeby
Možnosti připojeníVodovodní kohoutek, rychlospojka, postřikovač, zavlažovač, čerpadlo; možnost vertikální nebo horizontální pozice
ZvláštnostiOtočný a dobře čitelný displej, čtyři funkce lze snadno volit stisknutím jediného tlačítka: spotřeba vody za den, za sezónu, na zavlažovací cyklus a aktuální průtok (l/min nebo gal/min), baterie je součástí balení
Záruka5 let
Zboží zařazeno v kategoriích

            

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz