Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@milujizahradu.cz

tel.: 606 711 451

 

  1. Úvod
  2. GARDENA - kompletní sortiment
  3. Zavlažování
  4. Zavlažovací počítače
  5. GARDENA rozdělovač vody automatic (č.v. 1197)

GARDENA rozdělovač vody automatic (č.v. 1197)

V kombinaci se zavlažovacím počítačem GARDENA MasterControl nebo MasterControl solar (č.v. 1864, 1866), GARDENA rozdělovač vody automatic zajišťuje au... celý popis
Dostupnost
Dostupné
Nejsme plátci DPH
1 760,00 Kč
ks
GARDENA rozdělovač vody automatic (č.v. 1197) - energetický štítek
Číslo produktu:1197-20
Kompletní specifikace

V kombinaci se zavlažovacím počítačem GARDENA MasterControl nebo MasterControl solar (č.v. 1864, 1866), GARDENA rozdělovač vody automatic zajišťuje automatické zavlažování až šesti různých oblastí zahrady, jednu po druhé. Například můžete zavlažovat trávník zavlažovačem, pak hrnkové rostliny, záhonky, živé ploty a truhlíky pomocí systému kapkové závlahy. Průtok vody automaticky otevře výstupy, jeden po druhém, v závislosti na naprogramování zavlažovacího počítače. Praktické: rozdělovač vody lze pružně přizpůsobit podmínkám ve vaší zahradě. To znamená, že můžete zavlažovat buď pouze dvě oblasti nebo až šest. Nepotřebné výstupy vody se jednoduše deaktivují pomocí páčky. Stejně jako různé rostliny v zahradě potřebují různé množství vody, lze také individuálně nastavit dobu zavlažování v závislosti na naprogramování zavlažovacího počítače. Rozdělovač vody dopraví požadované množství na správné místo. Toto inteligentní řešení je ideální, když není k dispozici dostatečné množství vody pro současné napájení všech koncových přístrojů. Jednoduše připojíte rozdělovač vody na zeď domu, nebo na zem. Protože jsou všechny vývody vody umístěny v jednom směru, zařízení zabírá velmi málo místa. Je vybaven vnějším závitem 26,5 mm (G 3/4) a je dodáván s pěti ks šroubení ( č.v. 901) a třemi koncovými zátkami.

- Jde to jako na drátku: pomocí zavlažovacího počítače lze automaticky a vhodně zavlažovat až 6 oblastí vaší zahrady, jednu po druhé. Vaše zahrada bude spolehlivě a pohodlně zavlažována - a vy budete mít více volného času a zdravé rostliny.

- Rozdělovač vody má šest výstupů, které jsou umístěny vedle sebe a uspořádány v jednom směru. Může být instalován na zemi nebo na stěně, čímž se ušetří místo.

- Pokud byste chtěli zavlažovat méně než šest oblastí, pak jednoduše deaktivujete nepožadované výstupy pomocí nastavení páčky.

01892-20-L-025

Automatické zavlažování až 6 oblastí - za sebou

Jede jako hodinky: pomocí jednoho zavlažovacího počítače lze ve vaší zahradě automaticky a vhodně zavlažovat až 6 oblastí s rostlinami, jednu po druhé. Vaše zahrada se bude zavlažovat spolehlivě a pohodlně - a budete mít více volného času a zdravých rostlin.

01197-20-L-013-47cm_V1

Snadný provoz

Pokud byste chtěli provozovat méně než šest zavlažovacích oblastí, jednoduše deaktivujte nepotřebné výstupy použitím nastavovací páčky.

01892-20-F-027

Potřebuje málo místa - a je flexibilní

Rozdělovač vody má šest výstupů, které jsou umístěny vedle sebe a jsou uspořádány v jednom směru. Můžete jej připevnit na zem nebo na zeď, čímž ušetříte místo.

Parametry
PoužitíPlně automatické řízení až 6 přípojných přístrojů postupně jeden po druhém
Použitelné proGARDENA zavlažovací počítač Master (č. v. 1892), smart zavlažovací počítač (č. v. 19031)
Zdroj energieMechanický
ZvláštnostiČásti zahrady jsou zavlažovány postupně podle programování zavlažovacího počítače.S připojovacím závitem 26,5 mm G (3/4), kompletně s 5 šroubeními (č. v. 18201) a 3 koncovými zátkami
Záruka2 roky
Zboží zařazeno v kategoriích

            

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz