Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@email.cz

tel.: 606 711 451

GARDENA sběrač listí (č.v. 3565)

Podzim není jen časem barevných listů, ale také jejich sběrem. Váš trávník se musí před zimou listů zbavit, aby mohl přijímat vzduch. Odstranění listů... celý popis
Běžná cena
3 420,00 Kč
Nejsme plátci DPH
3 090,00 Kč
ks
Číslo produktu:3565-20
Kompletní specifikace

Podzim není jen časem barevných listů, ale také jejich sběrem. Váš trávník se musí před zimou listů zbavit, aby mohl přijímat vzduch. Odstranění listů však může být únavné. S jedinečným GARDENA sběračem listů a trávy se tato fuška mění na aktivitu, kterou lze udělat rychle, klidně a pohodlně. A bez ohýbání! Příjemně bez námahy.Všechny listy na zemi lze spolehlivě posbírat díky sofistikovanému systému kartáčů - téměř bez hluku, protože vše je poháněno vaší rukou, bez motoru. Tímto způsobem ušetříte energii a učiníte vědomé rozhodnutí ve prospěch udržitelnosti. Sběrač listů a trávy je vhodný také pro sbírání travních odstřižků a materiálu po provzdušňování. Díky snadnému nastavení výšky lze snadno sbírat vše. Práce na zahradě je opravdu zábavná!Jeho tlačení usnadňuje ergonomicky tvarovaná rukojeť.Když je sběrný koš plný, odejměte jej pro vyprázdnění a poté jej jednoduše znovu připojte. Po ukončení práce lze sběrač listí a trávy úsporně uskladnit. Vysoká kvalita je podtržena zárukou GARDENA v trvání 5 let.

  • Jedinečné řešení - Sběrač listí a trávy je jedinečným řešením pro snadné hrabání a sběr listí, travních odstřižků a materiálu po provzdušňování a vertikutaci.
  • Tolik zábavy - Čisté potěšení: manipulace se sběračem listí a trávy je tak snadná a pohodlná, že se práce na zahradě stane zábavnou.
  • Bez ohýbání - Práce bude šetrná k vašim zádům, protože můžete sbírat odstřižky trávy a listí ve vzpřímené poloze.
  • Udržitelný a tichý - Protože sběrač listí a trávy nepoužívá motor, šetříte energii. Prospívá to nejen vašemu rodinnému rozpočtu, ale ještě více životnímu prostředí. Manipulace se sběračem listí a trávy je tak tichá, že jej můžete používat kdykoliv.
  • Všechno je okamžitě posbíráno - Pomocí rotačních kartáčů jsou listí a travní odstřižky posbíráno rychle a spolehlivě.
  • Nastavení výšky pro přizpůsobení se terénu - V závislosti na podkladu budete čelit různým požadavkům, jako je např. trávník nebo hladké povrchy, jako je asfalt. Kartáče by se měly vždy lehce otírat o povrch, aby bylo možné sběrač listí přizpůsobit příslušnému typu terénu. Sběrač listů a zbytků trávy lze nastavit tak, aby tyto rozdíly snadno překonal.
  • Úspora místa - Sběrač listí a trávy lze kompaktně skladovat, takže nezabere příliš mnoho místa.
  • Dobrý úchop - Rukojeť sběrače listí a trávy se vyznačuje dobrou ergonomií. Díky tomu je manipulace s ním na vašem trávníku velmi pohodlná a práce snadná.
  • Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality - * Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.
Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz