Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@milujizahradu.cz

tel.: 606 711 451

 

GARDENA sběrač listí

Chytré řešení pro sběr listí Podzim není jen časem barevných listů, ale také jejich sběrem. Váš trávník se musí před zimou listů zbavit, aby mohl při... celý popis
Dostupnost
Dostupné
Nejsme plátci DPH
3 610,00 Kč
ks
GARDENA sběrač listí - energetický štítek
Číslo produktu:3565-20
EAN kód:4078500048675
Kompletní specifikace

Chytré řešení pro sběr listí

Podzim není jen časem barevných listů, ale také jejich sběrem. Váš trávník se musí před zimou listů zbavit, aby mohl přijímat vzduch. Odstranění listů však může být únavné. S jedinečným GARDENA sběračem listů a trávy se tato fuška mění na aktivitu, kterou lze udělat rychle, klidně a pohodlně. A bez ohýbání! Příjemně bez námahy.Všechny listy na zemi lze spolehlivě posbírat díky sofistikovanému systému kartáčů - téměř bez hluku, protože vše je poháněno vaší rukou, bez motoru. Tímto způsobem ušetříte energii a učiníte vědomé rozhodnutí ve prospěch udržitelnosti. Sběrač listů a trávy je vhodný také pro sbírání travních odstřižků a materiálu po provzdušňování. Díky snadnému nastavení výšky lze snadno sbírat vše. Práce na zahradě je opravdu zábavná!Jeho tlačení usnadňuje ergonomicky tvarovaná rukojeť.Když je sběrný koš plný, odejměte jej pro vyprázdnění a poté jej jednoduše znovu připojte. Po ukončení práce lze sběrač listí a trávy úsporně uskladnit. Vysoká kvalita je podtržena zárukou GARDENA v trvání 5 let.Pokyny k používání: GARDENA sběrač listí a trávy pracuje jako mechanické hrábě a díky tomu je příznivý k životnímu prostředí. Otočné kartáče jsou poháněny kolečky. Neposbírá pevné objekty, jako jsou žaludy, kaštany, ovoce atd. Sběrač listí a trávy je vhodný pouze pro listí se stopkou a s velkými rozměry (např. kaštanové listí), protože se mohou zachytit v kartáčích. Při sběru listí na zpevněných cestičkách nebo asfaltu je nutné projít po plochách vícekrát.
 
Gras-E-063

Jedinečné řešení

Sběrač listí a trávy je jedinečným řešením pro snadné hrabání a sběr listí, travních odstřižků a materiálu po provzdušňování a vertikutaci.

03565-20-L-010

Tolik zábavy

Čisté potěšení: manipulace se sběračem listí a trávy je tak snadná a pohodlná, že se práce na zahradě stane zábavnou.

03565-20-L-007

Bez ohýbání

Práce bude šetrná k vašim zádům, protože můžete sbírat odstřižky trávy a listí ve vzpřímené poloze.

03565-20-F-005

Udržitelný a tichý

Protože sběrač listí a trávy nepoužívá motor, šetříte energii. Prospívá to nejen vašemu rodinnému rozpočtu, ale ještě více životnímu prostředí. Manipulace se sběračem listí a trávy je tak tichá, že jej můžete používat kdykoliv.

03565-20-L-004

Všechno je okamžitě posbíráno

Pomocí rotačních kartáčů jsou listí a travní odstřižky posbíráno rychle a spolehlivě.

03565-20-L-003

Nastavení výšky pro přizpůsobení se terénu

V závislosti na podkladu budete čelit různým požadavkům, jako je např. trávník nebo hladké povrchy, jako je asfalt. Kartáče by se měly vždy lehce otírat o povrch, aby bylo možné sběrač listí přizpůsobit příslušnému typu terénu. Sběrač listů a zbytků trávy lze nastavit tak, aby tyto rozdíly snadno překonal.

03565-20-F-001

Úspora místa

Sběrač listí a trávy lze kompaktně skladovat, takže nezabere příliš mnoho místa.

03565-20-L-002

Dobrý úchop

Rukojeť sběrače listí a trávy se vyznačuje dobrou ergonomií. Díky tomu je manipulace s ním na vašem trávníku velmi pohodlná a práce snadná.


Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.

Parametry
Oblast použitíPro časově úsporné hrabání, sběr a likvidaci spadaného listí nebo zbytků po vertikutaci na velkých plochách bez námahy. Bez ohýbání zad nebo špinavých rukou
MateriálVyroben z vysoce kvalitního plastu a velmi kvalitního hliníku
Pracovní šířka49 cm
ZvláštnostiBez motoru, šetrný k životnímu prostředí. Snadné nastavení výšky pro přizpůsobení se povrchu. Snadné odejmutí sběrného vaku. Ergonomicky tvarovaná rukojeť. Kompaktní skladování.
Záruka5 let
Zboží zařazeno v kategoriích

            

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz