Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@milujizahradu.cz

tel.: 606 711 451

 

GARDENA tlakový postřikovač 5 l EasyPump (č.v. 11136)

Tlakový postřikovač s akumulátorovým pohonem pro pohodlnou péči o rostliny Tlakový postřikovač 5 l EasyPump značky GARDENA je ideální pro postřik r... celý popis
Běžná cena
1 800,00 Kč
Nejsme plátci DPH
1 690,00 Kč
ks
Číslo produktu:11136-20
Objem:5 l
Kompletní specifikace

Tlakový postřikovač s akumulátorovým pohonem pro pohodlnou péči o rostliny

Tlakový postřikovač 5 l EasyPump značky GARDENA je ideální pro postřik rostlin a keřů. Je poháněn integrovaným lithium-iontovým akumulátorem, který umožňuje postřik bez pumpování, protože se v nádobě vytváří trvale konstantní tlak. Pro snadné plnění, měření a vyprazdňování 5litrové nádoby slouží druhý otvor s integrovanou odměrkou, který najdete na nádobě. Postřikovač napájený z akumulátoru vám nabízí vysokou úroveň ergonomie. Například je tu druhá rukojeť, která usnadňuje používání a po použití můžete omotat hadici kolem ní, abyste ušetřili místo. Další pohodlí při používání zajišťují polstrované nosné popruhy, teleskopická tyč, úhlová stříkací tryska, přídavná plochá stříkací tryska a ergonomická rukojeť čerpadla a tyče. Díky průhlednému pruhu vždy vidíte aktuální úroveň naplnění. Při aplikaci pesticidů nebo zavlažování rostlin máte následující možnosti: rozprašovací paprsek, jemnou mlha a plochý paprsek pro přesnou aplikaci na úzkých místech. Můžete dokonce pracovat po dlouhou dobu: akumulátor tlakového postřikovače vydrží pracovat na plný výkon až 2 hodiny. Tlakový postřikovač 5 l EasyPump přichází se zajímavými recepty na výrobu vlastních organických roztoků. Součástí dodávky je také nylonový filtr, který je určen k filtrování domácích roztoků pro péči o rostliny.
 
11138-20-F-003

Chytrá obsluha díky dodatečnému otvoru

Druhý otvor s integrovanou odměřovací zátkou na nádobě poskytuje praktickou funkci 3 v 1 pro snadné plnění, odměřování a vyprazdňování. Proto není zapotřebí odšroubovat hlavu postřikovače.

11138-20-F-002

Ergonomická manipulace

Tlakový postřikovač 5 l EasyPump má druhou rukojeť pro snadné použití, včetně držáku pro skladování hadice po použití. Další pohodlí zajišťují polstrované nosné popruhy a teleskopická a ohýbatelná rozprašovací trubka a tryska.

11138-20-L-004

Účinný postřik

Různé druhy trysek, jako je rozprašovací mlha, rozprašovací paprsek nebo plochý proud, zaručují individuální použití v péči o rostliny. Při plném nabití lithium-iontové akumulátoru lze vystříkat až 25 litrů.

11138-20-F-009

Praktické příslušenství

Přiložený nylonový filtr lze vložit jako příslušenství. Je speciálně navržen pro filtrování domácích přípravků. Zahrnuty jsou vhodné recepty na organické směsi.

11138-20-F-013

Všechno přehledně

Odečtení úrovně jeho naplnění je díky průhlednému pruhu velmi snadné. Okamžitě tedy víte, kolik kapaliny ještě v nádobě o objemu 5 l zbývá.

11138-20-F-008

Bezpečnost

Pojistný ventil uvolňuje tlak z nádoby, když je ho příliš mnoho, čímž je zaručena bezpečnost.

11138-20-F-023

Ohybná tryska

Pro maximální flexibilitu; pro aplikaci na spodní stranu listů.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz