Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontakty

Zbyněk Vlach

Družstevní 290

685 01 Bučovice - Vícemilice

milujizahradu@milujizahradu.cz

tel.: 606 711 451

 

GARDENA zavlažovací sprcha AquaCount

Během zavlažování můžete sledovat spotřebu vody Nejen, že budete moci spolehlivě zavlažovat rostliny v květináčích nebo záhony pomocí zavlažovací spr... celý popis
Dostupnost
Dostupné
Nejsme plátci DPH
760,00 Kč
ks
GARDENA zavlažovací sprcha AquaCount - energetický štítek
Číslo produktu:18352-20
EAN kód:4078500058070
Podobné produkty
  • GARDENA průtokoměr AquaCount - energetický štítek
GARDENA průtokoměr AquaCount
700,00 Kč
700,00 Kč
Dostupné
ks
  • GARDENA výkyvný zavlažovač AquaCount - energetický štítek
GARDENA výkyvný zavlažovač AquaCount
860,00 Kč
860,00 Kč
Dostupné
ks
Kompletní specifikace

Během zavlažování můžete sledovat spotřebu vody

Nejen, že budete moci spolehlivě zavlažovat rostliny v květináčích nebo záhony pomocí zavlažovací sprchy AquaCount značky GARDENA, ale také budete mít vždy možnost sledovat vlastní spotřebu vody. Integrovaný průtokoměr vám nabízí spolehlivou podporu udržitelného zavlažování, a tím i úsporu vody. Vaše rostliny budou potěšeny jemným postřikem, můžete také regulovat intenzitu proudu vody na zadní straně sprchy. Ovládání je jednoduché a díky ergonomické rukojeti se zahradní sprcha pohodlně vejde do ruky. Zejména při delším zavlažování ulevíte vaší ruce tím, že využijete praktickou funkci blokování. Displej průtokoměru lze otáčet tak, aby byl stejně pohodlný pro leváky i praváky a díky 4 funkcím vám poskytne zajímavé informace. Funkce 1 a 2 ukazují celkovou spotřebu vody, např. za den a za sezónu. Funkce 3 ukazuje přesnou spotřebu vody na proces zavlažování a funkce 4 vám dává přehled o průtoku vody v litrech nebo galonech za minutu. Zavlažovací sprcha AquaCount je odolná vůči UV-záření a mrazu, a proto ji můžete nechat venku po celý rok. GARDENA poskytuje na tento výrobek z důvodu jeho vysoké kvality pětiletou záruku. AquaCount: zavlažování zahrad s odměřenou péčí.
 
18350-20-L-006

Jedno tlačítko pro všechny funkce

Všechny 4 funkce průtokoměru se ovládají pouze jedním tlačítkem. Funkce 1 a 2 lze použít k individuálnímu zobrazení celkové spotřeby vody, např. za den nebo za sezónu. Funkce 3 poskytuje informace o přesné spotřebě vody na proces zavlažování a funkce 4 zobrazuje průtok v litrech nebo galonech za minutu. Na otočném displeji lze pohodlně odečítat hodnoty z jakékoliv pozice.

18352-20-L-010

Šetrné zavlažování

Zavlažovací postřikovač AquaCount umožňuje pomocí jemného paprsku šetrné zavlažování květinových záhonů na zahradě a rostlin v květináčích na balkoně.

18352-20-L-008

Jednoduchá manipulace

Ergonomická rukojeť velmi usnadňuje ovládání zavlažovacího postřikovače. Integrovaná je blokovací funkce, takže voda proudí bez toho, že byste museli spouštěč trvale mačkat. Množství vody lze navíc plynule regulovat jednou rukou.

18352-20-L-005

Odolnost vůči počasí

Ať je venku zima nebo svítí slunce, zavlažovací postřikovač AquaCount může zůstat na zahradě po celý rok, a to díky odolnosti vůči mrazu a UV záření.

Warranty 5 years-P-001

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.

UV/Frost resistent-P-001_4c

Odolnost vůči mrazu a UV-stálost

Dlouhá trvanlivost a celoroční používání

Parametry
PoužitíPro optimální a účinné zavlažování rostlin řízením spotřeby vody, měřením jejího objemu a dávkováním podle potřeby
Tvar vodního paprskuMěkký paprsek
Ochrana před mrazemAno
Spoušť On / OffAno
Aretace spouštěAno
Uzavíratelné množství vodyAno
Regulovatelné množství vodyAno
Měkký plastový kroužek na hlavici jako ochrana před poškozenímAno
ZvláštnostiIntegrovaný průtokoměr s otočným a dobře čitelným displejem pro praváky i leváky, volbu jedné ze čtyř funkcí lze snadno provést stisknutím jednoho tlačítka: spotřeba vody za den, za sezónu, za zavlažovací cyklus a aktuální průtok, včetně baterie
Záruka5 let
Zboží zařazeno v kategoriích

            

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz